Oferta

Wycieczka do Tanzanii - safari 12 - 28 czerwca

Wycieczka do Tanzanii - safari 12 - 28 czerwca

Wycieczka do Tanzanii to szansa na zobaczenie wielu dzikich zwierząt w środowisku naturalnym. Podczas Safarii zobaczycie je na własne oczy z małej odległości. Podróżując razem z nami to nie będą jedyne atrakcje pełne wrażeń. Jeśli lubicie wycieczki terenowymi samochodami, zjawiskowe widoki oraz adrenalinę, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Miejsce na odpoczynek też się znajdzie, co powiesz na złote plaże? Super? Tak myśleliśmy. Czekamy na kontakt!

Na ten moment brak wolnych miejsc ale jeśli jesteś zainteresowany tym terminem pytaj, być może ktoś zrezygnuje i będziesz miał możliwość dołączyć do tej grupy.Między innymi odwiedzisz:
Tarangire
Serengeti
Ngorongoro
Selous (park Nierere)
Magoroto
Coffee plantation
Plaża ale to nie koniec.
 
Koszt:
650 USD zaliczka + 2200 USD + 50 USD wiza + lot około 3000 zł.

U nas nie spotkasz sie z żadnymi ukrytymi kosztami. To, co podajemy jest ostateczną kwotą za Twoją podróż w Tanzanii.


W tym programie jest 14 noclegów i 15 dni na miejscu. 17 dni jest to łączna liczba dni w podróży wraz z przelotem międzykontynentalnym.

Spędzisz 9 dni na safari i w parkach Tanzanii.

3 dni na plaży.

5 dni na zwiedzaniu pięknej Tanzanii.
Oferujemy pełne wyżywienie: 3 posiłki dziennie oraz wodę bez limitu.
Transport lądowy w Tanzanii w ramach programu wycieczki.
Transfer na lotnisko.
Bilety wstępu do parków i rezerwatów przyrody oraz do wioski masajskiej.Jeśli jesteś miłośnikiem nietuzinkowych krajobrazów, ciekawych ludzi lub po prostu chcesz uciec od zgiełku miast, to ta oferta jest właśnie na Ciebie. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości służymy pomocą!

 

 

 

Day 1)
Pick up from Kilimanjaro airport

Day 2)
Wczesnym rankiem wyjazd z Arushy do parku narodowego Tarangire ze smacznym prowiantem.
Całodniowe safari na terenie parku Tarangire aż do późnego popołudnia.
Po całodniowej wycieczce samochodowej w terenie, przejazd do obszaru Manyara na kolację i nocleg w obozie Savanah (w Mto wa Mbu)

Day 3)
Wczesnym rankiem wyjazd z Mto wa Mbu do Parku Narodowego Serengeti z prowiantem. Po drodze podziwianie pięknych widoków i niezliczonej ilości zwierząt.
Przejazd na noc do samego centrum Serengeti.

Day 4)
Całodniowa wycieczka samochodowa w ternie,centrum Serengeti z prowiantem. Podziwianie pięknych widoków i złotego zachodu słońca. Późnym popołudniem powrót na nocleg i kolację.

Day 5)
Rano po śniadaniu wyjazd w kierunku parku Ngorongoro z pudełkiem lunch. W trakcie przejazdu odwiedzenie wioski Masajów. Kierujemy się do Kempingu Simba lub podobnego. Na kempingu kolacja i nocleg w namiotach.

Day 6)
Pobudka bardzo wcześnie. Przed wschodem słońca wyjazd do krateru Ngorongoro. Postaramy się uchwycić wschód słońca nad kraterem Ngorongoro.
Całodniowy game drive w Kraterze Ngorongoro z zapakowanym pudełkiem na lunch do późnego popołudnia i powrót do Arushy.

Day 7)
Po śniadaniu wizyta na targu Masajów gdzie będzie okazja zakupić pamiątki i przedmioty rzemiosła masajskiego. Później przejazd na plantację kawy obiad a następnie przejazd do Same na kolację i nocleg

Day 8)
Po śniadaniu wyjazd w kierunku lasów deszczowych Magoroto. Podczas przejazdu postój na lunch. W godzinach popołudniowych dojazd do Magoroto. Zakwaterowanie oraz kolacja na terenie parku Magoroto.

Day 9)
Po śniadaniu przejazd do obszaru Bagamoyo. Kolacja i nocleg w Marrynice Lodge

Day 10)
Śniadanie rekreacyjne z zajęciami w Bagamoyo, a następnie przejazd do Dar es Salaam na lunch. Po lunch przejazd na nocleg i kolacja w domach przy plaży

Day 11)
Całodniowy odpoczynek na plaży.

Day 12)
Wczesnym rankiem wyjazd z Dar es Salaam w kierunku Rezerwatu Dzikich Zwierząt Selous / Parku Narodowego Nyerere.
Po przybyciu do Selous zameldowanie na nocleg, szybkie odświeżenie, lunch.
O 16:00 grupa wyruszy na popołudniowe safari łodzią po rzece Rufiji wokół zewnętrznej łyżwy rezerwatu zwierzyny Selous (safari łodzią o zachodzie słońca), powrót do schroniska na kolację i nocleg.

Day 13)
Rano o 10:00 wyjazd ze schroniska safari na cały dzień wycieczki samochodowej z prowiantem. Safari do późnego popołudnia.

Day 14)
Po śniadaniu poranny spacer po wsi Mloka, a następnie powrót do schroniska. Wczesny lunch i powrót do regionu Dar es Salaam w celu zakwaterowania na kolację i nocleg w domkach na plaży.

Day 14)
Całodniowy odpoczynek na plaży

Day 15)
Powrót do domu

Wstecz