o firmie

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, oferującą podróże życia, niezapomniane wrażenia, Twój osobisty rozwój, a co najistotniejsze aktywne spędzanie czasu wśród dzikiej natury. Afryka zmienia ludzi, a Ty sam możesz się o tym przekonać, wyjeżdżając na egzotyczne wakacje.
Do naszego zespołu należą ludzie z pasją i zamiłowaniem do przygód. Współpracujemy z najlepszymi operatorami turystycznymi w Tanzanii. A wszystko po to, a by Twoja podróż była bezpieczna, wygodna oraz ekscytująca.
Pragniemy, aby każdy uczestnik naszych wyjazdów mógł zwiedzić najciekawsze miejsca w Tanzanii oraz zobaczyć na własne oczy piękno dzikich zwierząt. Stawiamy na wycieczki terenowymi samochodami, podczas których nie zabraknie wrażeń w bezpiecznych warunkach.
Wyjeżdżając z nami poznasz prawdziwe życie mieszkańców Tanzanii i ich kulturę. Zobaczysz Masajów w regionalnych strojach, a także, jeśli szczęście Ci dopisze, ich rytualne tańce. Zwiedzisz ich domy i dowiesz się jak zostały zbudowane. A na koniec nauczą Cię jak poradzić sobie z rozpaleniem ognia bez zapałek czy zapalniczki. ;)
Nie musisz się martwić o miłą atmosferę, bezpieczeństwo i wrażenia.